מעקות נירוסטה מרהיבים בעיצוב אישי
אנו בפרפקט דיזיין מציעים ללקוחותינו מגוון עשיר ומתקדם של מעקות נירוסטה, אותם אנו מתכננים ומייצרים בהתאמה אישית מלאה על פי תנאי השטח, רצונות וצרכי הלקוח. בזכות הידע, הניסיון והכלים שברשותנו באפשרותנו להעניק לכם פתרונות עיצוב עדכניים, איכותיים ומתקדמים הנשענים על חומרי גלם המיובאים מאיטליה ונחשבים לטובים בעולם. כל זאת, במטרה להעניק לכם מעקה נירוסטה בטוח ומרהיב ביופיו המותאם באופן מושלם לביתכם ולטעמכם.

פתרונות מקיפים ואיכותיים
תכנון וייצור של מעקה נירוסטה בפרפקט דיזיין מורכב ממספר רב של גורמים הנלקחים בחשבון. זאת, כדי שלקוחותינו יזכו למוצר בטוח ואיכותי בעל רמת גימור גבוהה, ובעיצוב יפיפה המותאם לסגנון הבית ולרצונותיהם. לשם כך, כל הזמנת מעקה מאיתנו מתוכננת ומיוצרת לאחר בחינה מדוקדקת וקפדנית של תנאי השטח, ותוך יישום מלא של כל תקני וכללי הבטיחות הנחוצים. בד בבד, אנו בוחרים בחומרי הגלם הטובים ביותר אשר יתמזגו בחלל באופן הרמוני וזורם, וישתלבו בתכנון  מעקה בעל עיצוב ייחודי ומרשים.

פתרונות מתקדמים ויעילים
המעקות שלנו עשויים מנירוסטה איכותית מסוג 316 ו- 304, המוצעת עם גימור מוברש מט או מבריק. את המעקה אנו מתקינים בעזרת אבזרי נירוסטה שחלקם מיובאים מאיטליה וחלקם מיוצרים במפעל שלנו בארץ, שניתן לשלב בהם חומרי גלם נוספים כדוגמת עץ וזכוכית. מעבר לכך, פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות המשולבות עם מחברים איכותיים ומיוחדים, המאפשרים לנו לספק מעקות מנירוסטה באיכות גימור מושלמת באופן יעיל ומהיר. זאת, לאור שאיפה להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר לשביעות רצונם המלאה. מסיבה זו אנו גם מקשיבים הקשבה מלאה לבקשות וצרכי הלקוח, עובדים בהתאם לנוהלי עבודה ברורים, ומתחייבים להקפדה על לוחות הזמנים שסוכמו עימנו.

מענה מושלם לעיצוב הבית
אצל תוכלו לקבל מענה מושלם לעיצוב ביתכם עם מעקות נירוסטה המותאמים באופן לסגנון הבית, נתוניו וטעמכם אישי. מעבר לכך, על מנת שתזכו בחדר מדרגות אחיד וזורם, במקביל לעבודות תכנון, יצירת והתקנת המעקות, תוכלו גם לתכנן ולהתקין גרמי מדרגות מחומרים ועיצובים שונים. יתרה מכך, אנו גם מתמחים בתכנון אלמנטים ופריטים נוספים לבית מנירוסטה, כדוגמת מקלחונים, ריהוט חוץ ופנים, מאחזי יד ושערים. כל זאת כמובן, עם התאמה אישית מלאה וברמות תכנון, ייצור וגימור הגבוהות ביותר שאפשר לבקש.

להזמנות ומידע נוסף
המעוניינים לרכוש מאיתנו מעקה נירוסטה איכותי או כל מוצר נוסף, מוזמנים ליצור קשר עם פרפקט דיזיין בטלפונים טלפונים 073-7370001 ו- 054-2475997. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה והזמנה, ולספק מידע נוסף אודות מוצרינו והתקנתם.