תכנון, יצור והתקנת מעקות הינו תחום הכולל בתוכו מספר רב של אלמנטים שונים וחשובים כהתאמת המעקה לתוואי המדרגות, עמידה בתקני הבטיחות הנדרשים, בחירת החומרים המתאימים ושילובם תוך יצירת הרמוניה ושלמות עד להתקנת המעקה באתר העבודה, הכל בשאיפה לתכנן ולייצר מעקה מושלם ויזואלית ובטיחותית.

פרפקט דיזיין מתמחה בתכנון ויצור מעקות נירוסטה ומעקות זכוכית בשילוב עץ וחומרים נוספים.
החברה מתכננת ומייצרת מעקות כבלים נירוסטה, מעקות זכוכית בשילוב נירוסטה, מעקות פליז ועוד דגמי מעקות מיוחדים שיענו על כל דרישה, צורך או פנטזיה.
צוות החברה מלווה כל פרוייקט החל משלב התכנון ועד לשלב ההתקנה ומסירת העבודה, תוך עבודה משותפת לאורך כל הדרך עם האדריכל / מתכנן הפרויקט ועם הלקוחות.

הממעקות מיוצרים נירוסטה 304 או 316 בגימור מבריק או מט המותקנים באמצעות אלמנטים ומחברי נירוסטה שמייבאת פרפקט דיזיין מחברת Wolfsgruber מאיטליה או מיוצרים בישראל על פי צורך.
המחברים המיוחדים ושיטות העבודה הייחודיות של החברה מאפשרים תכנון, יצור והתקנת מעקות איכותיים בגימור מושלם בפרק זמן קצר.

חברת פרפקט דיזיין מקפידה על איכות חומרי הגלם ושרות ברמה גבוהה תוך עמידה בלוחות הזמנים, והקווים המנחים את הנהלת ועובדי החברה הם שביעות רצונם של הלקוחות מרמת השרות, איכות המוצר ורמת הגימור המוקפדת. צוות פרפקט דיזיין זמין וקשוב לכל דרישה, רצון או צורך של הלקוחות תוך הקפדה על מתן שרות ומענה מהירים ויעילים ככל הניתן.