תכנון, יצור והתקנת מעקות הינו תחום הכולל בתוכו מספר רב של אלמנטים שונים וחשובים כהתאמת המעקות לתוואי השטח, עמידה בתקני הבטיחות הנדרשים, בחירת החומרים המתאימים ושילובם תוך יצירת הרמוניה ושלמות עד להתקנת המעקה באתר העבודה, הכל בשאיפה לתכנן ולייצר מעקה מושלם ויזואלית ובטיחותית.

חברת פרפקט דיזיין מתמחה בתכנון ויצור מעקות נירוסטה ומעקות זכוכית בשילוב עץ ווחומרים נוספים.
פרפקט דיזיין מתכננת ומייצרת מעקות כבלים נירוסטה, מעקות זכוכית בשילוב נירוסטה, מעקות פליז ועוד דגמי מעקות מיוחדים שיענו על כל דרישה, צורך או פנטזיה.

צוות החברה מלווה כל פרוייקט החל משלב התכנון ועד לשלב ההתקנה ומסירת העבודה, תוך עבודה משותפת לאורך כל הדרך עם האדריכל / מתכנן הפרויקט ועם הלקוחות.
המעקות מיוצרים מנירוסטה 304 או 316 בגימור מבריק או מוברש מט ומותקנים באמצעות אביזרים מנירוסטה שהחברה מייבאת מחברת Wolfsgruber מאיטליה או מיוצרים במפעל החברה בישראל.
המחברים המיוחדים מנירוסטה ושיטות העבודה הייחודיות של החברה מאפשרים תכנון, יצור והתקנת מעקות נירוסטה ומעקות זכוכית איכותיים בגימור מושלם בפרק זמן קצר.

חברת פרפקט דיזיין מקפידה על יצור מעקות עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר ושרות ברמה גבוהה תוך עמידה בלוחות הזמנים, והקווים המנחים את הנהלת ועובדי החברה הם שביעות רצונם של הלקוחות מרמת השרות, איכות המעקות ורמת הגימור המוקפדת. צוות החברה זמין וקשוב לכל דרישה, רצון או צורך של הלקוחות תוך הקפדה על מתן שרות ומענה מהירים ויעילים ככל הניתן.