הגבהת מעקה מרפסת באופן בטוח ואסטטי
רבים מקרב לקוחתנו חוששים שמעקה המרפסת שלהם אינו מספיק גבוה על מנת למנוע נפילה של ילדים ואף של מבוגרים. ללקוחות אלו אנו בפרפקט דיזיין מציעים פתרונות מתקדמים, בטוחים ויפים עבור הגבהת מעקה מרפסת.

צורך בטיחותי בהגבהת מעקה מרפסת
כשילדיכם משחקים במרפסת לבד או עם חברים אתם חוששים שיעלו על כסא או ארגז ויסתכנו בנפילה? רכשתם דירה ישנה ואתם חוששים שמעקה המרפסת אינו מספיק חזק ויציב? אם כן, חשוב שתדעו כי החשש שלכם בהחלט מוצדק. יתרה מכך, מעקה שאינו מספיק גבוה ובטוח עלול לגרום לא רק לנפילת ילדים אלא גם לנפילת אדם מבוגר שאיבד את שיווי משקלו. למרבה הצער, לא אחת אנו שומעים על תאונות נפילה ממרפסות. כדי למנוע את הסיכונים האלו ולאפשר לכם לחיות ולארח אנשים ללא דאגות, אנו ממליצים לפנות אלינו על מנת שנתכנן, נייצר ונתקין פתרון יעיל ובטוח עבור הגבהת מעקה למרפסת. מדובר בהגבהה המותאמת באופן מושלם לסגנון הבית ומאפייניו, וכן לצרכים הייחודיים שלכם ולטעמכם האישי.

הגבהת מעקה מרפסת עקב שיקולי עיצוב
בעבר מרפסות בתים הוקפו במעקות סטנדרטיים שלא נחנו בסגנון עיצוב מרשים, בלשון המעטה, ולא אחת גם הסתירו את הנוף הנשקף מהדירה. לכן, לעיתים קרובות לקוחות שלנו מעוניינים לבצע הגבהה למעקה מרפסת עקב שיקולי עיצוב, ומתוך רצון לבחור במעקה אסטטי ואיכותי המתאים לסגנון העיצוב של הבית. למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של סוגי מעקות מעוצבים ובטוחים, לרבות מעקות זכוכית ונירוסטה, המוצעים בשלל סגנונות עיצוב ובהתאמה אישית מלאה לסגנון ביתכם, הצרכים והרצונות שלכם. לכן הגבהה למרפסת עם פרפקט דיזיין תעניק לכם מרחב הרמוני וזורם המשלב באופן מושלם בין החללים החיצוניים והפנימיים של ביתכם.

אפשרויות להגבהת מעקה מרפסת
עם כל לקוח המגיע אלינו והמעוניין בהגבהת מרפסת מתחיל הליך של בדיקת נתוני השטח ומטרת ההגבהה, כדי שנוכל לבחור בפתרון הטוב ביותר שיכול להיות הגבהת מעקה קיים או בניית מעקה חדש. כמו כן, נבחן את סוג חומר הגלם וסגנון המעקה, שיכול להיות למשל מעקה שקוף ואטום לרוחות, או מעקה כבלים המאפשר גם זרימת אוויר. כמובן שאת המעקה עצמו נתכן, נייצר ונתקין באופן האיכותי והבטוח ביותר, תוך הקפדה על כל כללי ותקני הבטיחות הנדרשים בחוק . זאת בנוסף על רמת גימור נטולת פשרות במטרה לספק לכם את הגבהת המעקה הטובה, הבטוחה והנכונה ביותר עבורכם.

להזמנות ופרטים נוספים
להזמנת הגבהה למעקה מרפסת ולקבלת מידע מקצועי נוסף, פנו עוד היום אל פרקט דיזיין בטלפונים 073-7370001 ו- 054-2475997.