הגבהת מעקות מקצועית ואיכותית
חברת פרפקט דיזיין מתמחה במתן פתרונות מתקדמים ואיכותיים עבור תכנון, ייצור ועיצוב מעקות, וכן פריטים נוספים בבית כדוגמת שערים וגרמי מדרגות. חלק מרכזי בהתמחותנו הוא כל הקשור בתחום הגבהת מעקות עקב צרכי בטיחות ואסטטיקה. מדובר בפתרונות הגבהה המבוצעים באופן המקצועי והבטוח ביותר, עם רמת גימור מושלמת, הנשענים על ידע מעמיק, ניסיון עשיר, חומרי גלם מעולים וטכנולוגיות מתקדמות.

חשיבות בטיחותית להגבהת מעקות
בדירות הממוקמות בקומות גבוהות עלולה המרפסת להיות מסוכנת. לכן אנו ממליצים ללקוחותינו לבצע הגבהה למעקה באופן שיעניק מענה בטיחותי שלם לדיירי הבית ואורחיו, בין אם עבור ילדים או מבוגרים. חשוב לציין כי לא אחת גם מעקה מרפסת שגובהו עומד בדרישות החוק, בפועל אינו מספיק בטוח ודורש מענה הולם. כלומר, מענה שיאפשר לשהות ולארח במרפסת בבטחה וללא חשש מנפילה, בצורה בטוחה העומדת בכל דרישות התקן ואף למעלה מכך.

מבחר אפשרויות להגבהת מעקה
אנו מציעים אפשרויות רבות ושונות עבור הגבהת מעקה במרפסת ביתכם, באופן המותאם אישית למאפייני המעקה, המרפסת והבית, וכמובן בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם. ביחד עמכם נבחן כל מקרה לגופו ונחליט אם עדיף להגביה מעקה קיים עם אותו חומר גלם או חומר אחר, או לתכנן מעקה חדש ומקורי. כמו כן, בחירת חומרי הגלם למעקה נקבעת בהתאם לגרים בבית, סוג המרפסת, הנוף הנשקף ממנה ומשטר הרוחות הקיים בה. שיקולים אלו ונוספים יקבעו את סוג המעקה הנכון למרפסת שלכם.

בחירת עיצוב הגבהה למעקה
אצלנו תוכלו לבחור בעיצוב הגבהה למעקה בהתאמה מלאה לטעמכם, רצונותיכם וסגנון עיצובו של ביתכם. בחירת העיצוב כוללת בתוכה את חומרי הגלם של המעקה, שיכולים להיות זכוכית, נירוסטה ועוד מגוון חומרים שונים. כמו כן, תוכלו לבחור את סגנון המעקה בין אם קלאסי, מודרני, עם קווים ישרים או מעוגלים, או כל סגנון עיצוב אחר אשר ישתלב באופן הרמוני עם סגנון ביתכם.

התקנה מקצועית ובטוחה
כל הזמנת עבודת שאנו מקבלים נבחנת באופן מעמיק וקפדני. הבחינה כוללת מידות מדויקת של המרפסת, בדיקת היבטים הנדסיים וכל גורם נוסף הקשור להתקנת המעקה. ההתקנה עצמה מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים תוך הקפדה על לוחות זמנים, רמת גימור גבוהה וביצוע בהתאם לתקנים ודרישות החוק.

להזמנות ופרטים נוספים
המעוניינים בשירותי הגבהת מעקות מוזמנים להתקשר ולשוחח עם נציגי פרפקט דיזיין בטלפונים 073-7370001 ו- 054-2475997. אנו נשמח לענות לפנייתכם ולספק לכם מידע מקצועי נוסף בנושא.